Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Każda z nas jest inna. Niektóre kobiety sprzątać nienawidzą, inne uwielbiają generalne porządki, gdyż nic nie relaksuje ich tak, jak czysty dom. Jednak jest coś, co łączy nas wszystkie - troska o środowisko. Świadomość ekologiczna z roku na rok zwiększa się, społeczeństwo jest świadome problemu, jednak nie wie, że niektóre rozwiązania ratujące planetę i ograniczające jej degradację są tuż na wyciągnięcie ręki. Jednym z pierwszych kroków ku zielonemu życiu jest zamienienie chemicznych środków czyszczących na te o naturalnym składzie, nieszkodliwym dla zwierząt i środowiska naturalnego. 

 

Naturalne środki czystości - z troski o środowisko 

Naturalne środki czystości zaskakują swoim składem. Jest on minimalistyczny, lecz bardzo skuteczny. Nie zawierają one składników chemicznych, które trafiając do wód gruntowych lub gleby pod postacią ścieków, mogłyby przyczynić się do degradacji środowiska lub zaszkodzić jego mieszkańcom. W skrócie, naturalne środki czystości to takie, które nie szkodzą planecie. Zazwyczaj pakowane są również w biodegradowalne opakowania, które spokojnie mogą zostać przetworzone w procesie recyklingu. 

 

Naturalne środki czystości - z troski o Ciebie i Twoją rodzinę 

Zastanawiałaś się kiedyś jak dużą styczność z detergentami masz na co dzień Ty i Twoja rodzina? Wydaje Ci się, że chemiczne środki czystości nie są szkodliwe, a być może szkodzą tylko Tobie podczas sprzątania? Nic bardziej mylnego. Chemiczne składniki zawarte w detergentach unoszą się w oparach podczas sprzątania i mogą szkodzić zarówno Tobie, jak i domownikom jeszcze przez długi czas, gdy pozostają w powietrzu. Dodatkowo, chemiczne środki czystości to także proszki do prania lub płyny do płukania, z którymi skóra Twoja i Twoich bliskich ma styczność na co dzień. 

Naturalne środki czystości to nietoksyczna alternatywa dla alergików. Zawierają one w składzie naturalne składniki, których PH dopasowuje się do ludzkiej skóry, nie podrażniając jej i nie przesuszając. Nie musisz martwić się o rękawice podczas sprzątania! Teraz wyczyścisz podłogi, naczynia i okna w stu procentach bezpiecznie - zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. 

 

Ekorado - czystość przyjazna dla środowiska 

W ofercie naszego sklepu z kosmetykami naturalnymi znajdziesz szeroką gamę produktów o składzie bezpiecznym dla Ciebie i środowiska. Posiadamy uniwersalne płyny czyszczące, płyny do podłóg, łazienek, szyb, a także środki do prania. Wszystkie one zostały stworzone tak, aby ich przedostanie się do wód gruntowych bądź gleby nie zaszkodziło roślinom i zwierzętom, nie powodowało w żaden sposób uszczerbku na środowisku. Jeśli chcesz sprzątać swój dom z czystym sumieniem, wybierz naturalne środki czystości! 

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl